Peugeot 206CC Taastamine

Üldiselt pole sellised uuemad spordijalatseid meenutavad autod just meie maitse ja eelistus, kuid kuna tegu oli ühe klubi liikme sugulase sõidukiga siis oli vaja ka see korda teha peale avariid.

Nagu me uutesse ruumidesse kolisime siis ka tuli info et vaja selline putukas korda teha. Peugeot esindus oli selle sõiduki taastamis eelarve kirjutanud umbes kahekordseks auto maksumusest ja seega seal teda korda ei tehtud. Auto toodi omaniku poolt hoopis meile ja siis pead murdes õnnestus ta toimima saada.

asendatud on katuse mehhaanika ja nähtav plekkosa, kerevenitus ninale ja mõned uued talad ja B grupi varuosad plus mõned osad leedust lammutusest. Remont läks maksma vähem kui auto hetke turuväärtus.

Katuse tõste mehhanikat liigutav süsteem on suht keeruline ja sellega nähti kurja vaeva.

Kuid valmis ta sai ja liigub ringi. Pildid kronoloogilises järjestuses.

vahepeal oli meil ta selline äge pisike kastikas.

Numbrid küljes ja klaas ette ning uuesti tänvale.

Kuid lisan ka selle mis on sellise ülekatuse põhjus. Autoga sõideti rehvidega mis olid protektorini lastud ära kuluda ja mida talle veel vaja oli kui sõita mingit märga pinnasteed automaatkastiga..... Põldu ta kündis tänu kõigile nendele faktoritele ja kalliks ta läks. Moraal, lihtsam oleks olnud osta uued rehvid.

 

Made with Namu6