Mootorid Opelitele

Opel Senator/Monza A 2,8 R6 mootor tervik. heas korras, ilma sissepritseta.

hetkel koos Getrag 240 5 käigulise käigukasti ja siduriga komplektis, starter ja generaator küljes. sellele mootorile saab paigaldada ka 3,0E kaane suuemate klappide ja sissepritsega. Karburaator tõrkus. Kaasa annan ka 3,0E sisse laske kollektori ja gaasiklapi. 2,8 on eriline sest väntvõll on 5kg kergem kui 3,0E mootoril. nn sepisväntvõll.

Koos kasti ja muu kolaga on komplekti hind 3000.-

 

Opel Senator 2,2E(ka rekord 2,2E) mootor , auto läbisõit oli vaid ca 170000km. Ei leki, heas korras.  puudub siduriosa,starter,generaator,jagaja. muu on komplektis.

 

Opel Omega B 2,5V6 Mootoriplokk koos väntvõlli ja kolbidega, õlipõhi on all.

kaaned maas(kõverad). Silindris astmeid ja muid vigasid pole. lahti on võetud kaante probleemi pärast. Muud pudi sellest mootorist on kahe kasti jagu järel, küsi kui midagi spetsiifilist sellest mootori juppidest veel vaja. Plokk H: 2000.-

 

Opel Senator A 3,0H . H seeria mootor on mõistatus sest see on toodetud hoopis austraalia ja lõuna aafrika turule. Mis on eripära seda ei anna infoallikad välja.  Viimati käis ca 8 a tagasi ja oli raju jõuga. On seisnud kõik see aeg laos. küljes jagaja,starter,generaator,sisspritse jne. H: 3000.-

 

Opel astra/combo/vectra/kadett 1,7D mootor Isuzu päritolu. heas korras, koos kõigega, ka käigukastiga 5 käiku. kõik mootori juurde kuuluv on küljes.

H: 2500.-

 

NB! 2,2 L MOOTOR Jõudis läbi kauplemiste selle auto juurde ja leiab oma koha kapoti all. Seega müügist maas! Jõudu, jaksu, raha ja visadust auto omanikule! seda läheb vaja suuremates üledoosides.

Made with Namu6